About

W IT pracuję już ponad 6 lat. Ktoś powie, że to dopiero początek kariery zawodowej, ale z drugiej strony te 6 lat to mnóstwo przełomowych wydarzeń, które my jako programiści / architekci / PM-owie musimy śledzić, chcąc ciągle być na topie. I trzeba przyznać, że ma to swój urok.

 

Niektórzy uważają, że czas pisania blogów w IT już minął. Śledząc, jak wysokiej jakości posty powstają codziennie w naszej krajowej blogosferze skupionej wokół IT nie można się z tym zgodzić. Czas blogowanie nie minie nigdy, bo życie dostarcza każdemu z nas dziesiątki problemów, o których warto coś czasem napisać.

Jeśli czytelniku zdecydujesz, że i z tym blogiem chcesz pozostać na bieżąco, zapraszam do followowania na twitterze lub na przykład subskrypcji przez feedly.

Advertisements

3 thoughts on “About

 1. Bardzo ciekawy blok – spędziłem na nim na tę chwilę 15 min. i wiem już, że będę wracał; jednak mała uwaga kosmetyczna (nie gniewaj się Michale) – o ile przyjemniej by się poruszało po blogu, gdyby nie te wpisy w całości? Daj jakieś zajawki z tytułem wpisu a resztę ukryj. Pozdrawiam serdecznie kolegę po fachu.

  Like

  • Wiktor, dziękuję za komentarz.

   Bardzo się cieszę, że znalazły się tutaj dla Ciebie ciekawe treści. Wielkie dzięki też za sugestię, masz absolutną rację, że z kilku względów pozwijanie postów będzie lepsze. Zrobione 🙂

   Pozdrawiam

   Like

 2. Bardzo fajny blog! Wszedłem szczególnie dla “7 zastosowań operatora nameof w C#”, a potem zobaczyłem jeszcze “Krótki wpis o pracy z nullami”. Po przeczytaniu tych dwóch artykułów wiem, że będę tu wracać! Jestem początkującym programistą i nie widziałem jak narazie bloga w którym właśnie w taki banalny sposób byłoby to wszystko opisane! Proszę o więcej takich artykułów!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s